Demiröz Makina San. İth. İhr. ve Tic. Ltd. Şti. 2001 Yılı Haziran ayında Cevizli Maltepe /İSTANBUL adresinde çok zor şartlarda borç parayla 50m2 ufak bir atelyede 3 kişi olarak kuruldu. Fecri Demiröz hava kompresörün Türkiye’de okulu/bölümü olmadığı için kendisini yetiştirmiş ve daha önce servis müdürü olarak 7 yıl çalıştığı firma da 15 kere İtalya ve İngiltere’de eğitimlere katılmıştır.

Şirketin kuruluş amacı hava kompresörleri satış, servis ve yedek parça konusunda en üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlayarak müşterilere yurt çapında teknik bakım/onarım servisi ve yedek parça desteği sağlamaktadır.

Bulunduğu sektöre çok hızlı bir şekilde giriş yapan şirketimiz 2004 yılında ilave olarak Bayrampaşa-İstanbul adresinde 2. Şubeyi açmış ve 2009 yılında satın aldığı İkitelli Organize San. Bölgesindeki kendi yerinde Avrupa yakası ve Trakya bölümünden sorumlu şubeyi devreye almıştır. Şirketimiz; 2005 yılı Ocak ayında kendi öz sermayesiyle finanse ederek satın aldığı Pendik’teki 500m2 yerine merkezi taşımıştır. Şirketimiz 2009 yılı Ocak ayında şirket sermayesini on bin TL den Bir milyon TL’ye(1.000.000.TL) yükselterek daha güçlü bir yapıya sahip olmuştur.

03.10.2013 tarihinde Ege Bölgesine daha hızlı ulaşabilmek ve daha iyi hizmet verebilmek için Demiröz İzmir Makina San. İth. İhr. ve Tic. Ltd. Şti. adı altında İZMİR’de yeni bir şirket kurmuştur.

2015 Ocak ayından itibaren D-100 karayolu üzerindeki NEOMARIN AVM sırasında1.500m2 lik kapalı alana sahip 5 katlı binayı satın alarak, taşınmıştır.

Şirketimizin 2001 yılından bugüne kadar göstermiş olduğu faaliyet süresince gelirlerini devamlı şirket için yatırım yaparak kullanmıştır.

Birçok kere Kartal ve Yakacık Vergi Dairelerinden vergi rekortmeni olduk.

Kompresör konusunda TSE 12870’in yeniden yazılmasında firmamızın çok büyük desteği olmuştur.

2015 Yılında Sağlık Bakanlığının elinden ÇEVRECİ TESİS ÖDÜLÜnü almaya hak kazandık.

Ekomak, Mikropor, Kluber, ENKA gibi birçok firmanın yetkili servisliğini yapmaktayız.

Demiröz Makina yaklaşık 10 araç ve 30 kişilik bir personelle hizmet vermektedir.

SAYGILARIMIZLA