Demiröz Makina
  • Güzelyalı Mh. Bizim Sk. No:37/A, 34903 Pendik/İstanbulMarkalar

LUPAMAT

Demiröz Makina olarak Lupamat kompresörlerinin yetkili satıcı ve servis firması olarak 7/24 bakıma hazırız.

Daha önce başka marka kompresör kullanan müşterilerimiz, Lupamat kompresörleri tercih ettiğinde, elektrik tasarrufu ve arızasız bir kompresörün ne demek olduğunu görüyorlar.                       

     Bir müşterimiz Lupamat kompresöre sahip olmadan önce bir cümle kullanmıştı.

“****** Kompresörüm arıza yaptığında *** servis hemen gelip aynı gün arızayı gideriyor” demişti. Ama Lupamat kompresöre geçtiğinde bu cümlenin ne kadar yanlış olduğunu anladı ve arızanın ne demek olduğunu unuttuğunu itiraf etti.

Binlerce firma Lupamat kompresörleri kullanmaktadır. Deneyimli ve uzman kadromuzla seçkin, kaliteli ve teknolojisi dünyaca kanıtlanmış sizlerin doğru ve kaliteli ürünlerden faydalanmanız için 7/24 servis, satış, yedek parça ve ikinci el kompresör hizmetleri ile sizlerle birlikte çalışmayı hedeflemiş bulunmaktayız.

Demiröz Makina-Lupamat işbirliği çerçevesinde ihtiyacınız olan kompresör için firmanızda doğru çözümü sunabilmek adına bedelsiz ölçüm ve raporlama hizmetimiz mevcuttur.

Gerek Lupamat servis ekibimizde yer alan özel yedek parça ve teknik ekipmanlar gerekse de Türkiye'de farklı bölgelerde yer alan servis merkezlerimizle sizlere maksimum verimde desteğe hazırız.

Lupamat kompresörleri konusunda Demiröz Makine OLARAK; Pendik Merkez, İkitelli şube, Demiröz İzmir Makina, Demiröz Gaziantep Makina olarak Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış güçlü bir satış servis yedek parça ağımız mevcuttur.

Lupamat kompresörlerinin kullanıcılarına en önemli avantajı; günümüzde en üst seviyede önem arz eden verimlilik ve enerji tasarrufudur. Bu yüzden Türkiye’nin ilk 500 arasında ki firmaları Lupamat kompresörü tercih etmektedir.

Özellikle de bu hususları baz aldığımızda kullandığımız yedek parçalar ile beraber tarafımızca yapılacak zamanında servis ve etkili çözümlerimiz büyük önem arz etmektedir.

Lupamat kompresör servis ekibiniz olarak bizlerin en doğru müdahaleleri ve yöntemleri çerçevesinde kompresörünüzü çok uzun yıllar kullanabilirsiniz.

“İşiniz ne olursa olsun bırakın havanızı DEMİRÖZ MAKİNA bassın.”