Demiröz Makina
  • Güzelyalı Mh. Bizim Sk. No:37/A, 34903 Pendik/İstanbulMarkalar

INGERSOLL RAND

Ingersoll-Rand hava kompresörleri konusunda Türkiye'nin en büyük özel servis ve yedek parça firmasıyız.

Ingersoll Rand teknik servis ekibimiz yurt içi ve yurt dışı eğitim sertifikalarına sahip ve ingersoll-Rand tabanlı olduğundan bu kompresörler için bilgi birikimimiz ve  kompresörün yapısal özellikleri konusunda yeterliliğimiz oldukça yüksek seviyelerdedir.

Ingersoll-Rand kompresörler konusunda üst düzey bir yedek parça stoğumuz mevcut olup yurtdışından yaptığımız orijinal ve oem yedek parça ithalatlarımızla beraber stoklarımız düzenli olarak güncellenmektedir.

Türkiye'de Ingersoll-Rand kompresör kullanıcıları, gerek yedek parça tedariği gerekse de servis anlamında bizleri tercih etmektedir.

Ing. Rand kompresörlerinin başta vida grubu, elektrik motoru ve invertör yapısı bilinen pek çok klasik kompresör üreticilerine nazaran farklı olduğundan dolayı zamanında ve uygun müdahalesi oldukça önemlidir. Ingersoll Rand kompresörlere farklı yedek parçalar kullandığınız da hata verir/verim alamazsınız.

Pek çok kompresör servis firmasının aksine Demiröz Makina olarak bizler verdiğimiz servis ve yedek parça tekliflerimizde sarf malzemelere bile çalışma saati ve garantilerini de koyu renk ile belirgin şekilde sunarız. Ingersoll Rand kompresörler diğer kompresörlere göre biraz daha hararet noktaları yukarıda çalıştığı için ömür açısından sentetik yağ kullanılmalıdır. Firmamız da bunun bilincin de olduğu için Ingersoll Rand kompresörler de Kluber sentetik yağlarını kullanmaktadır.

“İşiniz ne olursa olsun bırakın havanızı DEMİRÖZ MAKİNA bassın.”