Demiröz Makina
  • Güzelyalı Mh. Bizim Sk. No:37/A, 34903 Pendik/İstanbulNeden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Firmamız DEMİRÖZ MAKİNA 2001 yılında kurulduğundan itibaren hava kompresör after market (servis ve yedek parça) konusunda hep müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

Bunun sonucunda da geçen süreç zarfında tüm Türkiye genelinde; İstanbul Pendik merkez, İkitelli şube, İzmir ve Gaziantep lokasyonlarıyla tüm Türkiye genelinde 2.500 firmaya hizmet vermekteyiz.

Bu süreç zarfında toplam çalışan personel sayımız 35’e yaklaşmıştır.

2017 Yılında ilk ve tek yapılan oylamada Türkiye’nin en iyi “kompresör servisi” seçildik.

Şirket sahibi ve kurucusu Fecri Demiröz 1994-2001 yılları arasında Ingersoll Rand (IR, ing.rand) marka kompresörler üzerine yurt dışı ve yurt içi aldığı eğitimler, bilgi birikimiyle Demiröz Makinayı kurdu.

Halihazır da tüm Türkiye genelinde; Lupamat yetkili servisi, Ekomak, Atlas Copco, Kaeser, Ingersoll Rand vs. marka kompresörlere hizmet vermekteyiz.

Ingersoll Rand, Atlas Copco, Kaeser marka vidalı hava kompresörlerinin tüm yedek parçalarını kendimiz yurt dışından ithal etmekteyiz.

Bunu konuda yaklaşık 4 dakikalık filmimizi izleyerek hem yedek parça stoğumuzu hem de servis atelyemizi görebilirsiniz.

Bu kompresörler de tam sentetik minimum 8.000 saat dayanıklı KLUBER sentetik yağ kullanmaktayız. (SH46, SB46, PS150)

Tüm bunların yanında dryer (kurutucu) olarak ta Mikropor (Drytec) marka kurutucuları, silikajerli kurutucular, azot jeneratörleri satış ve yetkili servis hizmetini bünyemizde vermekteyiz. (Bazı çok büyük firmalar bile kurutucu hizmetlerini dışarıda taşeron firmalardan almaktadırlar. Lütfen firmanıza servise gelen personele bunu sorgulayın aksi taktirde ISG ve oluşabilecek kazalar da büyük sıkıntılar yaşayabilirsiniz.) 

Tabii ki bunun yanında Ekomak, Calipso, Atlas Copco, Kaeser marka kurutuculara da servis hizmetini vermekteyiz.